Spojkové díly

Sdílej:

LUK
Pro zachování nejvyšší možné kvality dělá firma LuK maximum. Jedním ze specifik, kterým se tato firma může pyšnit, je vysoce kvalitní technologické zpracování. Jedním z faktorů , který k této kvalitě přispívá je fakt, že veškeré výrobní stroje a nástroje si firma LuK vyrábí sama, tím je zachován vysoký technický standard.

Veškeré používané suroviny mají certifikát kvality od svého výrobce, to však firmě LuK nestačí.Pro garanci kvality ověřuje firma LuK všechny vstupující suroviny ve svých laboratořích a teprve po ověření kvality pouští tyto suroviny do výroby.

Společnost LuK je už víc než 35 let respektovaným dodavatelem významných světových výrobců automobilů. Spojkové systémy LuK jsou technologicky vždy o krok napřed před konkurencí, důkazem toho je téměř 1000 patentů v oblasti pohonných systémů.

Firma LuK vyrábí veškeré své produkty a to jak pro výrobce automobilů, tak i pro Aftermarket, na jedné výrobní lince, používá pro výrobu identické surové materiály ,technologické zpracování, kontrolu finálního produktu – vše je pouze v jedné, originální kvalitě.

Valeo
Valeo je nezávislá mezinárodní skupina plně zaměřená na design, výrobu a prodej dílů pro osobní a nákladní automobily, určených pro trh originálního vybavení i aftermarket. Valeo patří mezi nejvýznamnější světové dodavatele náhradních dílů do automobilového průmyslu. V roce 2004 byl celosvětový obrat Valea 9, 439 miliardy EUR.

V současné době pracuje pro Valeo 67 300 zaměstnanců ve 26 zemích. Podíl dodávek do OE je 82% : 18% na aftermarket. Cílem Valea je nabídnout vždy takové řešení v konstrukci náhradních dílů pro výrobce vozidel, které zvýší bezpečnost, komfort a potěšení z jízdy a zároveň snižuje spotřebu paliva a znečištění životního prostředí emisemi.

NK
Největší dánská společnost zabývající se repasováním spojek a brzdových třmenů a výrobou brzd a jejich příslušenství.

Tato firma je součástí skupiny Obtec Group – největšího skandinávského výrobce brzdových komponent, kotoučů, brzdových obložení, hadic, brzdových lanek a brzdových trubek. Dlouholeté zkušenosti spojené s nejmodernější technologií zcela nového závodu ve Stoevring jsou předpokladem vysoké kvality repasovaných výrobků, které se svou užitnou hodnotou vyrovnají novým. Systém řízení jakosti firmy NK je certifikován podle normy ISO 9002. Novinka v sortimentu tohoto výrobce – brzdové kotouče z vlastní slévárny, čímž je možno dosáhnout té nejvýhodnější ceny.

Upozornění pro zákazníky: Vrácené staré díly NK musí být v ORIGINÁLNÍ KRABICI od NK! V opačném případě zákazníkovi nebude záloha vrácena!

Sachs
Největší evropský a druhý největší světový dodavatel spojek do prvovýroby.

Výhody spojek pro osobní vozidla:

  • Perfektní přenos hnací síly mezi motorem a převodovou skříní bez použití dílů z azbestu.
  • Dlouhodobý vývoj a testování v rozličných podmínkách zaručuje přenos hnacích sil beze ztrát, extrémní odolnost a životnost, vysokou spolehlivost.

Výhody spojek pro nákladní vozidla:

  • Vyvinuté a vyráběné pro každodenní vysoké zatížení.
  • Vysoký výkon.
  • Odolnost a životnost.
  • Spolehlivost bez nutnosti údržby.
  • Výhodný provoz.

Zákaznická linka

602 292 200

476 755 738

napište nám