Brzdové kotouče

Sdílej:

Brembo
Bez ohledu na to, zda se jedná o brzdové kotouče dodávané do prvovýroby nebo pro aftermarket ( náhradní díly ), kvalita brzdových kotoučů Brembo je stále stejná. Během 40 let historie bylo firmou Brembo vyvinuto více než 1000 produktů, které tvoří téměř kompletní ( asi 95% ) pokrytí sortimentu kotoučů a brzdových bubnů pro vozy evropské produkce ( v nabídce Brembo jsou ale i japonské vozy ).

Brzdové kotouče a bubny Brembo jsou dnes již dobře dostupné ( i cenově ) ze skladu v Německu – hned druhý den! – a nabízí zákazníkům garanci nejvyšší kvality při zachování správné instalace produktu.

Ate
Světová značka brzdových komponentů pro nejnáročnější zákazníky. Špičková brzdová obložení, první světový výrobce brzdových kotoučů s multifunkční drážkou. Firma ATE – Continental Teves dodává všem evropským automobilkám a zaujímá přední místo ve výrobě a montáži ABS systémů.

ABS
ABS již funguje nepřetržitě 35 let na trhu, ABS je nejznámější specialista na brzdové díly v Nizozemsku. Tento stav se rozšířil daleko za hranicemi Holandska. Velice rychle rozšířil produktové řady. Specialitou je úspěšně rozšířenost na řízení a díly zavěšení velká zaměřenost na ložiska a snímače ABS. Splňuje ISO 9001. Velice důležitý faktor poměr cena/kvalita.

Zákaznická linka

602 292 200

476 755 738

napište nám