Brzdové destičky

Sdílej:

Pagid
Dodavatel do prvovýroby : ALFA ROMEO, FIAT, SEAT, ŠKODA, OPEL, VW, PORSCHE, SAAB AUDI, CHRYSLER, DAEWOO, FERRARI, FORD, LANCIA, LOTUS, MERCEDES. Německý výrobce brzdových komponentů více než 75 let. Skvělý poměr KVALITA / CENA

Remsa
Pokrytí na Evropské vozy 98 %.
Výroba více než 65 miliónů kusů destiček ročně.
Homologace z Německé zkušebny TUV.
Výborný poměr kvalita / cena

Ate
Světová značka brzdových komponentů pro nejnáročnější zákazníky. Špičková brzdová obložení, první světový výrobce brzdových kotoučů s multifunkční drážkou. Firma ATE – Continental Teves dodává všem evropským automobilkám a zaujímá přední místo ve výrobě a montáži ABS systémů.

Textar
Přední evropský specialista na výrobu brzdových obložení. Důrazem na kvalitu a inovační aktivitu se prosadil jako dodavatel všech předních evropských automobilek, kde činí jeho celoevropský podíl v prvovýrobě 30 %. Výrobní program zahrnuje všechny evropské a většinu světových vozidel.

TRW
Značka TRW patří k nejuznávanějším pojmům mezi výrobci brzd a na evropském trhu má vedoucí postavení. Více než 85 % výroby pokrývá společnost z vlastních zdrojů. Společnost usiluje o ochranu životního prostředí, a proto začala dodávat na nezávislý evropský trh autopříslušenstvím první třecí segmenty bez obsahu těžkých kovů.

Komplexní program brzdových produktů pokrývá více než 95 % automobilového parku a zahrnuje:

  • Třecí segmenty:- destičky, čelisti, disky, brzdové bubny, nové a repasované třmeny kotoučových brzd
  • Hydrauliku:- kompletní sady, brzdové soustavy, hlavní válce, brzdové válečky, brzdovou kapalinu, čističe brzd a nářadí.

ABS
ABS již funguje nepřetržitě 35 let na trhu, ABS je nejznámější specialista na brzdové díly v Nizozemsku. Tento stav se rozšířil daleko za hranicemi Holandska. Velice rychle rozšířil produktové řady. Specialitou je úspěšně rozšířenost na řízení a díly zavěšení velká zaměřenost na ložiska a snímače ABS. Splňuje ISO 9001. Velice důležitý faktor poměr cena/kvalita.

Zákaznická linka

602 292 200

476 755 738

napište nám