Autožárovky

Sdílej:

Autožárovky
Nabízíme široký sortiment žárovek 12V/24V skladem.

ZÁKONNÁ POVINNOST:

  • Od 1.7. 2006 vešla v platnost novelizace zákona 361/2000 Sb., ve znění zákona 411/2005 Sb. o provozu na pozemních komunikacích.
  • Novela zavedla povinnost celodenního a celoročního svícení. Podle § 32 odstavec 1 motorové vozidlo musí mít za jízdy rozsvícená obrysová světla pro denní svícení, pokud je jimi vybaveno podle zvláštního právního předpisu.

VÝHODY CELOROČNÍHO SVÍCENÍ:

  • Protijedoucí vozidlo je lépe vidět – to znamená, že řidiči dříve a včas zaznamenají vůz v protisměru.
  • Řidič mnohem přesněji a rychleji odhadne vzdálenost a rychlost blížícího se vozu.
  • Vaše vozidlo je dříve a lépe viděno protijedoucími vozy.
  • Sníží se počet nejvážnějších nehod.

Na žárovky jsou dnes kladeny ty největší nároky. Nároky jsou kladeny především na vysokou svítivost a dlouhou životnost. Musíme brát však zřetel, že stálé svícení ubírá na životnosti žárovek.

Originální automobilové žárovky PHILIPS
V současnosti dodává PHILIPS osvětlovací techniku pro výrobu významných automobilových společností : BMW,AUDI, VOLSWAGEN, OPEL, RENAULT, VOLVO, SEAT, DaimlerChrysler, ALFA ROMEO, CITROEN, FORD, PEUGEOT, SAAB, ŠKODA.

Druhy žárovek: více informací viz leták

Jezdíte večer a špatně vidíte? Máme pro váš řešení.
PHILIPS GT 150 , 130

Od 1.7. 2006 vešla v platnost novelizace zákona 361/2000 Sb., ve znění zákona 411/2005 Sb. o provozu na pozemních komunikacích.
Novela zavedla povinnost celodenního a celoročního svícení. Podle § 32 odstavec 1 motorové vozidlo musí mít za jízdy rozsvícená obrysová světla pro denní svícení, pokud je jimi vybaveno podle zvláštního právního předpisu.

  • GT 130 – o 30 % lepší svítivost
  • GT 150 – o 50 % lepší svítivost

NARVA - Německá technologie

Německý výrobce zakládající si na kvalitě a dostupnosti kompletního sortimentu. Náš sortiment zahrnuje žárovky, halogenové a xenonové žárovky pro použití v automobilech, motocyklech, nákladních automobilech a dalších vozidlech. A to vše se děje se stejným cílem: vytvořit nejtrvanlivější a spolehlivé žárovky možné ve více než 70 zemích po celém světě.

Osram
osramSpolečnost OSRAM je vaše první volba, když sháníte osvětlení pro osobní automobily. Každou sezónu je polovina osobních automobilů vyrobených po celém světě vybavena žárovkami OSRAM. Mezi naše zákazníky patří hlavní mezinárodní výrobci osobních automobilů. Již léta důvěřují světlům, která splňují neustále přísnější bezpečnostní požadavky a která jsou zárukou konkurenceschopnosti díky nejvyšším normám kvality a výkonu.

Zákaznická linka

602 292 200

476 755 738

napište nám