Rozvodové řemeny, klínové řemeny, drážkové řemeny

Sdílej:

Dayco
Dayco vyvíjí, vyrábí a dodává originální díly systému pohonu pro výrobce motorových vozidel. Dayco také zásobuje nezávislý trh náhradními díly – kompletním sortimentem včetně podpory a technického vybavení nezbytného pro profesionály z oblasti údržby a oprav motorových vozidel. Roční výroba firmy DAYCO celosvětově představuje více než 70 milionů řemenů.

Gates
Společnost GATES byla založena v roce 1911 panem Charlesem C. Gatesem. O šest let později, v roce 1917, byl představen první pryžový klínový řemen panem Johnem Gatesem. O deset let později již firma vyráběla klínové řemeny ve velkém množství a odstartovala produkci prvních hadic. V roce 1963 byla otevřena první továrna na území Evropy – v Belgii.

Contitech

Vysoká kvalita – odolnost proti opotřebení. Dlouhá životnost. Výborné dynamické a statické vlastnosti. Minimální hlučnost. Odolnost do 140 st. Celsia. Studený start do -40 st. Celsia. Nově vyvinutá gumová textilie pro výrobu řemenů s povrchem pokrytým speciální látkou Conti Vitroflex, který zabraňuje stárnutí řemenů. Vývoj elastických drážkových řemenů

Zákaznická linka

602 292 200

476 755 738

napište nám