Olejové, vzduchové, palivové a pylové filry

Sdílej:

Fram
Fram Sogefi Filtration je jedním z předních evropských výrobců filtrů, a to hlavně díky celosvětově známé a uznávané značce Fram, uspokojuje potřeby zákazníků v každé zemi.

Hlavní odběratelé filtrů FRAM od Sogefi Filtration: AUDI, BMW, CITROEN, DAF, DAEWOO, FERRARI, FIAT, FORD, GM, HONDA, IVECO, KHD, LAMBORGHINI, LOTUS, MASERATI, MASSEY FERGUSON, MERCEDES, MITSHUBISHI, NEW HOLLAND, NEDCAR, NISSAN, OPEL, PERKINS, PEUGEOT, RENAULT, RENAULT V.I., ROVER, SAAB, SCANIA, SEAT, SKODA, TOYOTA, VAUXHALL, VOLKSWAGEN, VOLVO

Proč si vybrat právě FRAM?
FRAM filtry jsou vyráběny podle OE kvality a specifikací

Výrobní řada FRAM je vysoce kvalitní, což potvrdili i kooperující výrobci vozidel v Evropě, Japonsku a USA, kteří považují Sogefi jako jednoho z nejdůvěryhodnějších partnerů ve filtračních technologiích. FRAM nabízí širokou řadu filtrů, výborných parametrů i korektní ceny

Odborné znalosti ve FRAMu
Vzhledem k nutnosti zajistit dostatečné výkonnostní parametry a kvalitu potřebné u moderních motorů, je třeba vyvinout dostatečnou odbornou zdatnost jak u navrhování těchto filtrů, tak i v samotné výrobě. Aby toho bylo dosaženo, výzkumný a vývojový tým ve společnosti FRAM, díky své více než 50-ti leté praxi, získal odbornost oceňovanou i mezi konkurencí. FRAM nabízí řadu prostředků, se kterými lze dosáhnout požadavků dneška, či ještě důležitějších poptávajících potřeb zítřka. Toto se týká filtrování mazacího oleje, benzínu, nafty, vzduchu a kabinových filtrů (syntetická vlákna, polyesterová vlákna a vícevrstvá s filtrováním pomocí pórů)

UFI

Do prvovýroby dodává UFI Filters přibližně 45 % ze své produkce. Spolupráce s předními automobilovými výrobci jako např. VW, ŠKODA, RENAULT, VOLVO, FORD, BMW, OPEL a další. UFI Filters patří do úzké skupinky dodavatelů pro stáj Ferrari ve F1. Velmi široký sortiment – více než 1.500 druhů filtrů. Vynikající kvalita ověřována testy a zkouškami. Moderní řešení filtrace díky vlastní vývojové základně. Vynikající poměr cena/kvalita. Řada filtrů 24.H2O.XX – palivový filtr s trojnásobnou filtrací, který zaručuje více než 95% separaci vody pro dieselové motory. Řada filtrů 60.H2O.XX – Defender – palivový filtr s odlučovačem vody a nečistot, který díky povrchu ze speciálně vyvinuté filtrační látky odfiltruje s vodou i ostatní nečistoty z paliva. Green Diesel filter – palivový filtr s prakticky 100% schopností filtrace s označením Longlife. Green oil filter – 100% recyklovatelný, celulózové filtrační médium, interval výměny 30.000 km.

Mann
MANN-FILTER je obchodní značkou německého nadnárodního koncernu MANN+HUMMEL GMBH, který se zabývá výrobou mnoha typů filtrů a filtračních vložek pro spalovací motory, hydraulické systémy a jiné průmyslové použití. Jeho produkty používá řada renomovaných firem, např. Volkswagen Group. Produkce je certifikována dle norem ISO 9001, QS – 9000, VDA 6.1.

Zákaznická linka

602 292 200

476 755 738

napište nám