Tlumiče pérování

Sdílej:

Bilstein – originální tlumiče dodávané do originálu
Bilstein BILSTEIN – jeden z nejznámějších výrobců plynokapalinových tlumičů, patentovaný výrobce jednotrubkového plynokapalinového tlumiče. O vynikající kvalitě značky svědčí fakt, že BILSTEIN dodává více než 70% své produkce do prvovýroby. Dlouhodobě splňuje nejpřísnější měřítka a standardy firmy Mercedes-Benz, dodává také firmám Jaguar, BMW, Subaru… Široký sortiment zahrnující plynokapalinové tlumiče od sériového provedení až po supersportovní verze.

Vysokou kvalitu produktů BILSTEIN zabezpečuje dlouholeté testování a používání. FORMULE 1, NASCAR, RALLY a Off Road.

Špičkové automobily, které si zakládají na komfortu a sportovních jízdních vlastnostech používají právě tyto tlumiče. Porsche, Subaru, Ferrari.

Sachs – tlumiče originální kvality
Největší evropská firma vyrábějící tlumiče pérování a spojkové systémy pro prvovýrobu i náhradní spotřebu. Pro 50 světových automobilek vyrobila za více než 100 letou historii více než 50 milionů spojek a 500 milionů tlumičů pérování. Předností firmy Sachs není jen široký sortiment, ale především vysoká kvalita, která je dodržována jak pro prvovýrobu, tak pro náhradní spotřebu.

KYB – tlumiče dodávané především do Japonských a Korejských vozů
KYBKayaba je jedním z předních světových výrobců tlumičů pérovaní té nejvyšší kvality. Výrobní závody jsou situovány v Japonských městech Gifu, Sagami, Urawě, Kumagaye a hlavní centrála je ve městě Tokyo.
AL-KO – výrobce dobré kvality a skvělé ceny
Tlumiče pro osobní a nákladní vozy. Nové, progresivní technologie nejmodernějších výrobních závodů v Evropě zaručují vysokou technickou úroveň výrobků. Pro svoji kvalitu a velmi příznivé ceny jsou na našem trhu již oblíbenou značkou.

Monroe
Tlumiče pro osobní a nákladní vozy. Nové, progresivní technologie nejmodernějších výrobních závodů v Evropě zaručují vysokou technickou úroveň výrobků. Pro svoji kvalitu a velmi příznivé ceny jsou na našem trhu již oblíbenou značkou.

Nejvyšší řada tlumičů – dvojnásobná stabilita, dvojnásobná bezpečnost
Monroe Reflex je nejnovější revoluční tlumič pérování, který zvyšuje stabilitu vozidla, udržuje jej v bezpečné stopě a přispívá tak k maximální bezpečnosti jízdy. Pro tento tlumič byla vyvinuta nová technologie dvojího disku pístního ventilu (Twin Disc technology).

Vylepšená řada tlumičů – vynikající ovládání vozidla v každé situaci
Monroe Sensa-Trac se systémem Safe-Tech poskytuje vozidlu optimální a progresivní tlumení, které se přispůsobí každé jízdní situaci.

Základní řada tlumičů – originální kvalita pro všechny
Monroe Original je přizpůsoben pro trh náhradních díl. tak, aby kompenzoval opotřebení zavěšení vozidla, k němuž dochází po ujetí tisíců kilometrů.

Speciální řada tlumičů – pro vozy Offroad a 4x
Tlumiče Monroe Adventure jsou silné a trvanlivé. Jsou vyvinuty speciálně pro vozidla s pohonem všech kol. Kombinují skvělý výkon v terénu s maximálním jízdním komfortem.

Zákaznická linka

602 292 200

476 755 738

napište nám