Pružiny a pérování

Sdílej:

Lesjofors
Lesjöfors – Je největším výrobcem podvozkových pružin a průmyslových pružin ve Skandinávii. Výrobní program zahrnuje standardní pružiny, sportovní pružiny a pružiny pro vysoké zatížení Výrobní program pokrývá evropský a japonský vozový park. Dodavatel do OE – prvovýroby : VOLVO, SAAB, SCANIA, BMW, MERCEDES a mnoho dalších světových výrobců automobilů.

K+F
Tradiční německý výrobce vinutých a listových pružin pro většinu osobních dodávkových i nákladních automobilů.

CS Germany vinuté pružiny
Produkty tohoto německého výrobce pružin nejvyšší kvality jsou v nabídce naší firmy od poloviny roku 2005. Firma je držitelem certifikátu ISO9001. V nabídce CS Germany je více než 1000 referencí pružin pro evropské a asijské osobní a užitkové vozy. Pružiny nabízíme standardní a se zvýšenou tuhostí (HD). Společnost CS Germany sídlí ve městě Dortmund v Německu a v současnosti dodává zboží do všech zemí Evropy a do několika zemí Asie.

Monroe
mcmonroeSpolečnost Monroe byla založena v roce 1963 v Saint-Truidenu v Belgii.
V roce 1997 byla koupena koncernem Tenneco Automotive, produkty pod značkou Monroe jsou vyráběny i nadále.
Tenneco Automotive je výrobní společností se sídlem v USA, ročním obratem 4 miliardy USD a cca 20 000 zaměstnanci na celém světě.
Závod Monroe v Saint-Truidenu je v Evropě největší, má své vlastní vývojové středisko,zaměstnává 1400 lidí a vyrábí 45 000 tlumičů denně.

Zákaznická linka

602 292 200

476 755 738

napište nám