Manžety kloubů a řízení

Sdílej:

EKG
GKN je největší světový výrobce dílů hnací soustavy pro automobilový průmysl. Své výrobky dodává prostřednictvím regionálních partnerů do více než 120 zemí světa. Firma má trvalý meziroční nárůst obratu a rozšiřuje své aktivity i na nové trhy. Prostřednictvím firmy Meteor budeme nabízet na českém trhu sady s manžetou, které obsahují vše potřebné pro výměnu manžety dle typu vozu.

SPIDAN
SPIDAN – tradiční obchodní značka koncernu GKN sdružujícího nejvýznamnější evropské výrobce. Sortiment obsahuje klouby, poloosy, manžety, servo řízení, pružiny, kardanové kříže, uložení kardanu a další příslušenství pro pohon kol.

GOMET
Italská firma Gomet umístěná v Anzeglio v regionu Tomboleto vyrábí velmi kvalitní manžety poloos, řízení a nově také kryty tlumičů pérování. Kvalita výroby je potvrzena udělením certifikátu ISO 9002. I díky tomuto potvrzení kvality firma Gomet dodává své výrobky po celé Evropě a do Ameriky. Vzhledem k vynikající kvalitě a velmi příznivé ceně jsou manžety Gomet vyhledávány na trhu náhradních dílů.

LŐBRO
lobroSvětová jednička ve výrobě homokinetických kloubů a manžet. Pokrytí většiny evropského a asijského vozového parku. 63 milionů nových vozů je každý rok vybavováno produkty pro pohon kol od GKN. Každý velký automobilový výrobce na světě vybavuje své vozy produkty pro pohon kol od GKN. Celosvětový koncern GKN vznikl v roce 1902 jako Guest, Keen & Nettlefolds. Firma má 49 výrobních závodů ve 31 zemích po celém světě. Výrobní program koncernu GKN jsou homokinetické klouby , poloosy a manžety. Výrobky vykazují nejvyšší kvalitu. Firma produkuje přes 200 milionů homokinetických kloubů za rok. Sortiment pokrývá většinu vozidel evropských a asijských výrobců a má celosvětový podíl přibližně 40 %.
Výrobce: GKN Rakousko

Zákaznická linka

602 292 200

476 755 738

napište nám