Ložiska horního uložení

Sdílej:

SNR
Tato společnost zaujímá přední pozici na světovém žebříčku výrobců ložisek, napínacích a vodicích kladek, rozvodových sad, uložení tlumičů i mnoha jiných přesných strojírenských výrobků používaných v automobilovém, leteckém, lodním průmyslu a také v kosmonautice. Společnost SNR je původně francouzským podnikem, ale dnes již působí na pěti kontinentech.

V Evropě se největší závody nacházejí především na území Francie – Lyon, Paříž a Bordeaux. Mezi další velké světové pobočky se řadí výrobní haly v Itálii, Belgii, Německu, Velké Británii, Spojených státech amerických, Argentině a Maroku. Celkový počet zaměstnanců na celém světě přesáhl 5000 a roční obrat za minulý rok překročil hranici 3 miliard francouzských franků, což činí téměř dvojnásobek obratu z roku 1992. Z tohoto ročního obratu tvoří 66% výroby díly pro automobilový průmysl, 17% pro letecký průmysl a zbytek tvoří ostatní odvětví strojírenství.

SNR je v automobilovém průmyslu hlavním dodavatelem do prvovýroby těchto automobilek: Alfa Romeo, Renault, Opel, GM, Fiat, Volkswagen, Rover, Land Rover, MG, Mercedes, Audi, Citroen a Peugeot. Denně opouštějí závody SNR statisíce válečkových a kuličkových ložisek, jejichž široké spektrum použití od osobních automobilů až po nákladní automobily a zemědělskou techniku řadí SNR na první místo na světě v produkci právě těchto dvou typů ložisek. V roce 1997 vstoupila firma SNR na trh s převratným systémem ASB, což je novinka založená na snímání impulsů z ložiska, ne mechanickým způsobem přes drážkování na poloose, jak tomu bylo doposud u vozidel vybavených systémem ABS, ale pomocí čidla snímajícího impulsy z elektromagnetického pásku na straně ložiska. Tímto systémem již SNR vybavila vozy jako Volkswagen Lupo, Fiat Multipla, Alfa Romeo 156, Renault Laguna, Fiat Marea, Lancia Kappa, nebo Rover 75.

SKF
SKF je předním světovým dodavatelem výrobků, specifických řešení a služeb v oblasti valivých ložisek, těsnění a příbuzných produktů.

Zákaznická linka

602 292 200

476 755 738

napište nám