Homokinetické klouby a poloosy

Sdílej:

Metteli
metelliHomokinetické klouby AFTERMARKETOVÉ kvality, země původu Itálie.

Spidan
SPIDAN – tradiční obchodní značka koncernu GKN sdružujícího nejvýznamnější evropské výrobce. Sortiment obsahuje klouby, poloosy, manžety, servo řízení, pružiny, kardanové kříže, uložení kardanu a další příslušenství pro pohon kol.

LŐBRO
lobroSvětová jednička ve výrobě homokinetických kloubů a manžet. Pokrytí většiny evropského a asijského vozového parku. 63 milionů nových vozů je každý rok vybavováno produkty pro pohon kol od GKN. Každý velký automobilový výrobce na světě vybavuje své vozy produkty pro pohon kol od GKN. Celosvětový koncern GKN vznikl v roce 1902 jako Guest, Keen & Nettlefolds. Firma má 49 výrobních závodů ve 31 zemích po celém světě. Výrobní program koncernu GKN jsou homokinetické klouby , poloosy a manžety. Výrobky vykazují nejvyšší kvalitu. Firma produkuje přes 200 milionů homokinetických kloubů za rok. Sortiment pokrývá většinu vozidel evropských a asijských výrobců a má celosvětový podíl přibližně 40 %.
Výrobce: GKN Rakousko

GSP
Firma GSP vyrábí poloosy,klouby a ložiska pro 95% vozového parku evropských,asijských a amerických vozů s třicetiletou tradicí. Reference prvovýroby:Chrysler,Toyota a mnoho dalších značek Čínské výroby
Výrobce: GSP AUTOMOTIVE GROUP

Zákaznická linka

602 292 200

476 755 738

napište nám