Díly řízení, ramena, silenbloky, stabilizátory

Sdílej:

FEBI
FEBI – německá firma Ferdinand Bilstein jr. má v nabídce velmi rozsáhlý sortiment podvozkových dílů vč. brzdových dílů, silenbloků motorů, převodovek, ramen, řady motorových dílů, jako např. vaček, ventilů, vahadel, olejových i vakuových pump, napínacích kladek a mnoho dalších specialit.

Moog – kvalitní značkové čepy TRW
Kayaba je jedním z předních světových výrobců tlumičů pérovaní té nejvyšší kvality. Výrobní závody jsou situovány v Japonských městech Gifu, Sagami, Urawě, Kumagaye a hlavní centrála je ve městě Tokyo.

Optimal
OptimalOptimal – progresivní německý výrobce automobilových ložiskových sad renomovaných světových výrobců. Distributor dílů řízení z produkce IRB, Sidem a ostatních výrobců. Skvělé ceny.

TRW
TRW Automotive je jedním z předních světových dodavatelů autopříslušenství a mezi dodavateli technologií aktivní a pasivní bezpečnosti pro výrobce vozidel po celém světě představuje špičku.

RTS
Specialista na sortiment dílů řízení s vlastními výrobními závody. Vysoce kvalitní komponenty s dlouhou životností a přitom za vynikající ceny. Široké pokrytí vozového parku, včetně amerických aplikací. Jedním z hlavních odběratelů a zákazníků RTS je známá značka dílů řízení Moog (Federal Mogul) nebo také Sasic
nabízí široké pokrytí vozového parku, včetně amerických aplikací. Vysoce kvalitní komponenty s dlouhou životností a přitom za vynikající ceny.

Lemförder
lemLemförder je největší dodavatel dílů řízení a zavěšení výrobcům automobilů (BMW, MB, AUDI, VW), stejně tak i na trh náhradní spotřeby.
Lemförder výrobky pocházejí ze stejné výrobní linky tzn. jsou fyzicky shodné, jak v aftermarketu tak i v OE.
Je držitel spousty patentů a je leaderem na poli vývoje nových technických řešení.
Reference prvovýroby: BMW, Mercedes-Benz, AUDI, VW
Výrobce: ZF Group Německo

Zákaznická linka

602 292 200

476 755 738

napište nám