Sněhové řetezy

Sdílej:

PEWAG
Rakouský výrobce s více než 275-letou tradicí ve výrobě sněhových a ochranných řetězů. Na evropský trh dodává širokou škálu produktových řad pro osobní, sportovní, užitková i nákladní vozidla ve velice příznivé cenové hladině vzhledem k TOP kvalitě těchto výrobků. Využívá nejprogresivnějších systémů a technologií nejen z hlediska funkčnosti a odolnosti (např. legování niklmanganem či titanem), ale i pro snadnou a pohodlnou montáž na vozidlo. Využití je možné i pro kola na discích z lehkých slitin zásluhou speciální konstrukce, chránící disk před poškozením.

POWER -MAGGI GROUP
Vždy se díváme před sebe do budoucnosti, vytváříme řešení a výrobky způsobilé odpovědět efektivně na stále se zvyšující požadavky trhu na vývoj. Toto je posláním Maggi Group, kombinace průmyslových požadavků vyplývajících z výroby a vývoje již od samého počátku a ambiciózní, ale zároveň velmi současný cíl: specializovat se od designu a technologických úhlů pohledu až po vytvoření řetězů a jejich příslušenství směřujících k mnoha rozmanitým potřebám. Od sněhu až po lodě, od železného zboží k bezpečnostním prvkům, od zemědělství k průmyslu. Maggi Group se pro splnění tohoto cíle rozhodla investovat do lidí a zdrojů systematicky a konstantně. S cílem být vždy o krok vpředu je nutné se neustále věnovat inovaci v několika různých odvětvích.

V odvětví sněhových řetězů, součásti Maggi Group, byl tento cíl přenesen do série patentů, která více než co jiného vyjadřuje význam nových ,,Power“ sněhových řetězů: celkem nový koncept sněhových řetězů vytvořený pro současné motoristy, kteří požadují bezpečnost, pohodlí a odolnost během řízení. Jsou zde také další důležité hodnoty Maggi Group. Hodnoty, na kterých firma vytvořila svou historii, počínající roku 1925 s neustávajícím vývojem pokračujícím až do dnešních dnů.

Výhody sněhových řetězů MAGGI Group:

  • řetězy jsou vyráběné z vysoce kvalitních, odolných ocelových článků
  • jsou pozinkované s proti korozní úpravou
  • speciální spoj řetězu, který zabraňuje přesmykování
  • velmi jednoduchá aplikace pomocí ,,ICE-SPLIT“ – další patentované řešení. Je to ergonomická, prodloužená část spojovacího lanka, která slouží pro pohodlnější montáž (hlavně ve fázi, kdy je potřebné řetěz přesunout za kolem). Důležité je i to, že tento prvek taky zabraňuje chybnému uložení (,,přelomení“) řetězu v kufříku
  • praktické a zajímavé řešení balení E A S Y B O X – praktický kufřík na správný způsob uložení sněhových řetězů po použití. Nejnovější kufříky Maggi Group na sněhové řetězy představují spojení minimálních prostorových nároků, funkčnosti, ale i atraktivity pro prodej a umožňují pohodlné skladování.

Zákaznická linka

602 292 200

476 755 738

napište nám