Plnění klimatizací

Sdílej:

Plnění obsahuje:

  • čištění klimatizace
  • výměna oleje kompresoru
  • desinfekce
  • fluorizační barvivo pro případné netěsnosti okruhu klimatizace
  • zkouška těsnosti tlakem
  • zjištění unikání chladiva

CENA ZA TUTO KOMPLETNÍ SLUŽBU SE LIŠÍ V ZÁVISLOSTI NA TYPU VOZIDLA A MNOŽSTVÍ CHYBĚJÍCÍHO CHLADÍCÍHO MÉDIA.

Bližší informace o cenách Vám rádi poskytneme v poptávkovém formuláři. 

Desinfekce desinfekční pěnou nebo výměna pylového filtru příplatek 100 Kč.

climfill-advanceCo je klimatizace ???

Klimatizace je zařízení pro úpravu vzduchu v celých budovách či jednotlivých místnostech a v dopravních prostředcích (auta, lodě, letadla). Pracuje tak, že nasává venkovní vzduch ( minimálně musí přivádět 10% čerstvého vzduchu), který filtruje, upravuje teplotu, vlhkost na požadované hodnoty a pomocí ventilátorů je dopravuje na příslušná místa.

Klimatizace v automobilu je vlastně kompresorové chladící zařízení připojené k soustavě větrání a vytápění vozidla, tvořené uzavřeným okruhem naplněným chladícím médiem.

Nejčastějšími závadami systému klimatizace jsou malá účinnost nebo nefunkční klimatizace a nepříjemný zápach při zapnutí klimatizace. První dvě závady mívají často stejný důvod – únik chladiva. Únik chladiva vede k snižování tlaků a tím i účinnosti klimatizace.

Nepříjemný zápach
V důsledku ochlazení vzduchu na výparníku klimatizačního zařízení dochází ke kondenzaci vlhkosti. Vytváří se zde ideální prostředí pro tvorbu bakterií a plísní, které jsou zdrojem zápachu a následných alergií. Čištění výparníku je proto nezbytné nejpozději po šesti měsících při průměrném provozu.

Doporučujeme kontrolu klimatizace 1x ročně.

Zákaznická linka

602 292 200

476 755 738

napište nám